Nurten Albayrak is idioot

Zou Nurten Albayrak het COA een genoegen willen doen en daar geen stap meer over de drempel zetten, alsjeblieft.

 

Nurten Albayrak bij rechter: ze mag terug als directeur van het COA.

Iedereen die twijfels had over haar ontslag moet er, na het bericht dat ze de NOS aansprakelijk stelt voor het naar buiten brengen van haar disfunctioneren, toch van overtuigd zijn dat deze vrouw niet deugt.

Albayrak verpest de bedrijfscultuur bij de centrale opvang voor asielzoekers en stelt de ‘boodschapper’ van dit nieuws verantwoordelijk voor haar ontslag. Maar dat is de omgekeerde wereld. Albayrak schiet zich in haar eigen voet. Zij heeft geen benul van de media.

Zij veroorzaakte negatieve publiciteit, waarin ze o.a beticht wordt van despotisme. Volgens haar is dat (natuurlijk) niet waar. Nu doet ze het en plein public. Help…Albayrak is waarlijk een idioot, die mag nooit meer terugkeren binnen de muren van het COA.

Reageer

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>